Září 2011

**[Chcete slyšet příběh? :-*]**

29. září 2011 v 20:40 | *[JeyQaA]* |  Jak to cítím
Nikdy neuvěříte jaké množství zážitků mám z prázdnin :) Bylo tu přání, abych se malinko rozepsala otom co jsem dělala. Snad každý o prázdninách relaxuje co si budem povídat :)* Já jsem šťastn že jsem si odpočinula od všech lidi na Facebooku, twitteru apod. :D Všichno jsou ulhaní a já lež nensáším.
První týden prázdnin byl celkem krásný♥ Užívala jsem si sluníčko a slanou vodu♥ Možná si myslíte že u moře, ale né :D Slaná voda u nás v bazénu je taky dobrá :) :D (PS: nikdy neotevírat pusu ve slaný vodě :D) Chodili sme s rodičema na výlety a jezdili sme s kamošema do Prahy a směr Brno♥ Tyhle prázdniny jsem si užila :) Všechny přátele jsem měla pohromadě a potom týden v Německu a ve Vídni samozřejmě♥ Ve Vídni jsem byla s kamarádkou a jsem strašně ráda že mě přemluvila,abych tam jela a nikdy toho nebudu litovat. Sice to byly moje peníze z brogády, ketrou jsem měla skoro celý dva měsíce, ale stálo m ito za to jet tam!!♥ Luxusní oblečení a nádherná krajina a navíc úžasný metro :D Někdy si řikám co mi to máme za rachotiny, ale zase na Maďarsko ty naše tramvaje a metra maj :D♥ ale nestěžuju si :) Praha je Praha a nikam jinam se stěhovat nehodlám :D♥ Teď přemýšlím kde ještě jsem byla, ale kromě toho že jsem byla ve Vídni a makala jako šroub se nedá říci nic :D Týden sem strávila s lidma z Usti n. Labem(Muj bývalý domov :D) na Mělnický přehradě♥ Krásný týden! (Chlastalo se a hulilo :D), ale jinak jsem byla v pohodě denno denně :D Dám vám sem pár fotek z Vídně a možná i z Anglie nějaké vyberu♥ Zatím :-*♥♥

**[I´m Back!]**

28. září 2011 v 9:33 | *[JeyQaA]* |  Jak to cítím

Po dlouhé době bych se zase ozvala :D Omlouvám se moc moc :)) Byla škola a já jsem šťastná že jsem udělala rozřazovací testy do 2. ročníku :) Takže jsem postoupila :) Všem co jste ještě tady napíšu na web a doufám že se ozvete co nedřív :) Nechci tenhle článěk moc protahovat. Jsem z5 a budu se něak snažit to tu vylepšit a udělat vše jinak :) Zkusím nějaký nový vzhled a doufám že to bude lepší :)* Tak snad se tu nebudete nějak nudit s míma kecama jako vždy :D Příště vás tu trošku zabavím a dám sem nějaký článek :)* Tak mě nezklamte :) Jsem ráda že jsem zpátky (Jupííííííííííííííííííííííííííí :D)
Mějte se krásně a hezkou středu♥ :-)*

Bay♥♥ your:
*[JeyQaA]*