Červenec 2012

**[I want to be a bitch]**

29. července 2012 v 21:23 | *[JeyQaA]* |  Jak to cítím
Slečny. Myslím, že moc dobře víte co mě zase chytlo. Mám depku jako prase a ještě ke všemu mám dnes jít na párty své kamarádky, která tancuje v ASIA. Nádhera♥ Je to takový Bitch tanec, ale víte v čem je problém? Já tam prostě nepůdu. Mohla bych, ale nechci. Připadám si jako hroch. Začala jsem hubnout. Sice se mi podařilo dostat dolů 2 Kg, ale pořád je to málo. Podle mích snů to bude ještě dalších 10 Kg tuku. Nemůžu tam vlíst. Všichni si řeknou, že jsem úplně vymytá, že nemám mozek. Táhla bych se nespočetnou dálku přes celou Prahu a nakonec bych stejně nikam nešla. Jenže nejhorší je, že tam budu muset jít :( Dostala jsem pozvánku poštou i e-mailem. Dlouhou dubu jsem to ignorovala, ale nepovedlo se. Volalo mi neznámé číslo a už to bylo. Prostě jsem to podělala. Co na to říct. Jsem vůbec ráda, že jsem schopná něco napsat. Natož zvednout tu svou línou zadnici ze židle a jít se připravovat. Sliby chyby, říkají to, ale já když něco slíbím tak to dodržím a bohužel budu muset dodržet i tohle. Nevím proč mě tam chtěla dostat. Asi proto, že jsem nejtlustší. Nesnáším jí za tohle. Ještě mě čeká očista. Budu se hodně snažit, abych nevypadala jako blázen.

**[Fashion for inspiration]**

18. července 2012 v 19:20 | *[JeyQaA]* |  Music,Fashion
Přicházím zase s další várkou fashion. Minule to byly botky a kozačky apod. Dnes to bude móda jak otaková. Budete si moci všimnout co mají slečny na sobě. Doufám, že se vám to bude líbit :)♥ Jinak dnes je nuda a nuda. Přítel pořád maká na odpolední, takže sama doma. ♥ Možná přidám něco i zítra. V posledn ídobě to moc zanedbávám tak se budu více snažit :)

**[Sorry, I´m busy]**

16. července 2012 v 18:45 | *[JeyQaA]* |  Jak to cítím

Ahoj holky. Musím se vám omluvit. V poslední době na blog pěkně dlabu, ale změním to nebojte. Teď je léto a já nevím kam dřív. (přítel, ven, diskotéky apod.) snažím se jím vyhýbat, ale ráda už bych se někam podívala. Mám z toho hrozný pocit, že zanedbávám rodinu. Pořád někde courám. Tohle je můj první den, co jsem chvilinku poseděla. Jinak jak si užíváte prázdniny? Já jsem se učila na reparát. Nevím, jestli to zvládnu, ale koupila jsem si už i tabulky, tak doufám, že to najdu a budu to umět. (alespoň něco :D) Přítel má dnes odpolední v práci, tak jsem doma zbyla sama :( Nuda. Dnes nebylo zrovna nejlepší počasí. Byla jsem včera s přítelem stanovat a myslím, že jsem trošku nachcípaná, ale stálo to za to :) jsem ráda, že se mnou šel. I když ze začátku jsem nechtěla jít já. Nakonec jsem povolila, protože vím, jak vypadá ten jeho smutný kukuč. Myslím, že se těšil, ale na druhou stranu. Byla fakt zima. Byli jsme nabalený a ani nám nic nebylo vidět :D Záhada. V noci, jsem měla pocit, že někoho pořád slyším, proto se tam nedalo spát. Šumění stromů, velký vítr a déšť + ještě ke všemu vrzání větví :D z toho jsem byla fakt podělaná. Co já vím, kdo na mě vybafne v tom lese. Opravdu jsem se bála. Smála jsem se, ale já se bojím vylézt jen ven a můj pan O. si chodí venku v tročku úplně v klidu a říká mi, že mu není zima a že se nebojí. Naštval mě. Nakonec jsme teda nad ránem chvilinku usnuli oba. Když jsme se probudili, zjistili jsme že za 45 minut jede autobus a my neumíme ani složit stan :D to byla docela sranda. Dobíhala jsem autobus s jeho pomocí tím, že jel na kole. Jinak bych neběžela. Ten běh mě nakonec stál za to, protože jsem autobus stihla ;) takže krása♥ Já si teď půjdu udělat zelený čaj. Pustím si Transformers a budu koukat a koukat♥ Tak se mějte zlatíčka♥ Budu informovat co nejdříve.