Červen 2013

**[A year full of disappointments]**

2. června 2013 v 9:33 | *[JeyQaA]* |  Jak to cítím
Nedokážu vám popsat, co se všechno v tomto roce stalo. Už sem asi nikdo nechodí, ale to je jasné :) Rok zpoždění má jen naprostý idiot. Chtěla jsem blog zrušit. Uvidím, jak se situace bude vyvýjet. Určitě si pamatujete můj reparát z minulého roku. Udělala jsem ho. Naštěstí. Ale tenhle rok, stojí opravdu za nic. Škola jde do háje. Půlka třídy propadá a mě vycházejí dvě "Nka", protože nemám docházku. Bojím se to říct mamce. Myslím, že to neustojí. Už minulý rok z toho reparátu byla nešťastná. Musím si ještě pohnout s opravou, ale myslím, že s emi to jen tak nepovede. Co se týče roku 2013, tak je to snad nejhorší rok mého života. Nemohu najít brigádu, ve škole jsem za debila a nikdo se mnou nemluví. Myslím že se nic zásadního nezměnilo. Musím jen přijít na to, co je špatně. Sama nevím, co dělám špatně, že se mnou nikdo nemluví. U nás si jde každý p osvém a jako rodina už jsme asi neúspěšní. Bohužel. Sama mám problémy, přeci jen už mi je 18 let. Rodiče na mě kašlou. Nikdo se mnou nechce nic řešit, ale hlavně že škola je zajímá. Nemám skoro nikoho s kým si můžu popovídat. Maximálně se vypsat, ale stejně mi nikdo neporadí. Nikdo to tu nečtě :) Tak budu ráda za vaše rady. Mamka je sice moc milá, ale jinak na mě kašle v hlavní roli matky. Táta? To samé. Zajímá ho fotbal, práce, jídlo, jeho žena a naše škola. Sestra propadá ale nic jí neřekne, jen se něco stane mě ve škole, může se podělat. Nevím proč, je to asi dané tím, že jsem starší.

Počasí? Celý rok je k ničemu. Možná by mě to sluníčko uklidnilo a odhodlala ybch se někde v bazénu, nebo na lehátku mamce říct své problémy ve škole a s kamarády, ale nejde to. Když je ošklivo řeší úplně něco jiného, než my všichni. Od ránu tu prší. V noci byly šílené bouřky. Tomu říkají červen? Podle mě léto nebude. Všude je bláto a louže. Vylézají šneci a slimácí a hladiny řek stoupají. Nic extra. Vltava je na posledním stupínku její bariéry, tak jsem zvědavá, jak to bude dál. Ještě, že my bydlíme na kopci. Naštěstí nás tu nemá ani co zatopit. Jedině smradlavá výmola :D a to nehrozí. Bydlíme kousek od Prahy.

Těšíte se na prázdniny? :) Já hodlám o prázdninách sportovat a učit se. Matiku mám nejspíše jistou. Prostě budu neklasifikovaná a němčinu? Zkusím ještě opravit. Bohužel mám ohrozený asi čtyři předměty, ale doufám, že to zvládnu. :/ Bojím se, co angličtina, není to moje silná stránka. Snažím se hodně, ale ne vše mi jde. Odborné předměty mám za 1 nebo za 2, ale takovou matiku, češtinu, nebo financování? Hrůza. Bude mi to k ničemu a ještě se to musím učit. Tak držte palce :) nevím za jak dlouhou dobu se ozvu. Stejně to tu nikdo nečtě :)♥ Tak krásné prázdniny♥

Your JeyQaA♥