Duben 2015

Fashion spring

8. dubna 2015 v 14:18 | *[JeyQaA]* |  Music,Fashion
Ahoj holky, říkala jsem si že už začíná jaro tak sem dám pár outfitů na jaro :) užijte je.
When The Stars Go Blue | via Tumblr

Krásné slunečné počasí aneb. welcome April

4. dubna 2015 v 13:15 | *[JeyQaA]* |  Jak to cítím
Dnes je krásně, obvykle bych takto článek nepsala, ale jsem tak nějak zoufalá, zkoušela jsem schodit pár kilo, ze 60 kil na 55 alespoň do léta, ale nejde to, je to beznadějné, pořád jím co mám ráda. :D jsem děsná. Zhubla jsem 1 Kg za 3 týdny, ale asi jen sportem :D jinak to nevidím. Budu se inspirovat články hubňulek(hubnoucích holek) nejsem nijak posedlá, ale jeden web se mi líbil. Možná dva. Autorky blogů jsou fajn slečny a mají to v hlavě srovnané, vědí že mus jíst aby byly hubené, ne jako většina holek co nejí, to mi vadí. Pokud nějaká z vás nejí tak promiňte, ale já jídlo miluju a nehodlám se ho vzdávat.

K úvodnímu popisku, byla jsem venku, u nás je krásně a svítí sluníčko, teď už se to malinko zatáhlo, ale jinak bylo nebe jen s malými mráčky. Nádhera♥ konečně nesněží nebo něco podobného, ten vítr a déšť byl hrozný, ještě že už je po všem. Nechci to zakřiknout :D Dnes se budu šprtat na maturu, podceňuji přípravu tak musím zabrat. Jsem líná. Mám pejska, někdo z vás ví, tak jsem ho vzala po naší prdelákovici ven :D alespoň se na hodinku proběhla.

Jinak co Velikonoce? Nechci psát typy článků jako je: Happy Easter" nechci, je to okoukané už. Nikdo z nás to nemá rád, když na všech blogách běží Velikonoce :D oh. Děs, ale zase Kristus a oslava, to už zní lépe než samotný svátek, nejsem věřící, ale tohle se mi zamlouvá více, jen jsem ráda, že díky tomu bylo ve škole volno :) Jupí. Jinak pečete? Já jsem líný tvor, takže na pečení kašlu, ale pokud pečete nebo vyrábíte určitě mi hoďte odkaz na nějaké vaše fotky a tak, podívám se :) mám toto téma ráda a peču taky ráda! :) Tak proč mě nepřekvapit něčím dobrým. :) Na beránka už se třesu :D mňamka, prostě bez toho Velikonoce nejsou nic extra :D mazanec nejím, fuj ale jak komu co chutná.

V týdnu bude zase škola, naštěstí jen 4 dny, díky bohu, ale jsem na tom fakt bledě, mám asi 3 týdny do uzavření známek a pak to pojede. Ještě budu psát praktickou zkoušku někdy na konci dubna, takže se velice těším :D netěším se, ani v nejmenším, ironie, ale snad to bude dobré, měla bych to brát vážně, ale je to fraška :D po tom kolik tupanů to udělalo to musím zvládnout taky :D yeah. Dnes půjdu ještě běhat, tentokrát bez psa :) pokud se mi bude chtít hodím fotku výbavy s sebou, ale spíše ne. Tak si užijte Velikonoce a nikomu neotvírejte :D jako já, dělám mrtvého brouka :D