Květen 2015

Summer fashion

15. května 2015 v 16:17 | *[JeyQaA]* |  Music,Fashion
Ahoj, jsem tu s dalšími fotky nápadů na oblečení na léto :)
Doufám že se vám to bude líbit :)
New Arrival Products At DressLily.com

Tak ahoj, maturito!

10. května 2015 v 20:01 | *[JeyQaA]* |  Jak to cítím

Ahoj, pokud se ptáte, proč neodpovídám tak to je proto, že maturuji.
Psala jsem didaktické testy a slohy. Opravdu netuším jak to dopadlo :D byla jsem naprosto zděšená. Koukala jsem se na Cermat a přihlásila se už pod svým jménem a heslem, opravdu by vám tam měli napsat termíny a jestli jste to udělali, nebo ne, ale u mě nic :D což je tedy zajímavé. Z angličtiny se nebojím, tam budu mít nejhůř 2, ale z češtiny jsem na pochybách, spočítala jsem si body a vychází mi to na 3 :( hrůza. Musím se víc snažit. Samozřejmě jsem tu nebyla, protože jsem se učila. Jednoduché :D.

Za ten měsíc jsem tak nějak nestíhala, psala se praktická, tu jsem snad napsala na 2 :) což je fajn a taky se psaly testy ve škole, hafo testů :D měla jsem kliku, že jsem se učila a ze všech měla lepší známky než 3 :) u mě je to pokrok a jestli z té češtiny dostanu za 3 tak se naštvu :D. Uvidíme no. :)

Dnešek byl nudný den, šla jsem z kamarádkou na kafe, pak jsme šly do fitka (naštěstí tan ten týpek byl, takže nás tam pustil :D) jinak je samozřejmě zavřeno v neděli, ale kamarád tam pracuje (on je sladkej :D) tak nás tam pustil :) super! Tak jsme šly a zacvičily jsme si. Od té doby co jsem vám nepsala jsem zhubla asi 2 kila :D není to moc, ale i tak no. Ten trénink flákám. Chodím 2x-3x do týdne do toho fitka :) teď jsem byla po čtvrté tedy :) ale jinak nic moc. Včera jsem byla s přítelem na výšlapu, takže jsme si mákli a jinak asi nic nového :) Tak se mějte krásně a snad ten týden uteče tak, abych se vše stihla naučit :D

Perfect day for coffee 🍃 ☕️
(4) Tumblr
chci léto♥

Bay♥
Jituš xoxo♥